ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен жител на Студеничани за доиздржување на затворска казна

Полициски службеници вчера лишиле од слобода лице од Студеничани баран со потерница за доиздржување на затворска казна, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close