ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од радовишко, пронајдена марихуана

 Во село Подареш, радовишко, денеска  полициски службеници од ОВР Радовиш го лишиле од слобода С.П.(34) од ова село.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close