ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер во Охрид, пронајдена дрога

Полициски службеници од Одделението за недозволена трговија со дрога при СВР Охрид вчера го привеле охриѓанецот С.П.(41).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close