ХроникаХроника.Портал

Приведен гостиварец за издржување затворска казна

Полициски службеници привеле лице од гостиварско Чегране, кој бил баран со судска наредба за издржување на затворска казна, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close