ХроникаХроника.Портал

Приведен гостиварец баран за издржување казна затвор

Полициски службеници вчера лишиле од слобода гостиварец баран со судска наредба за издржување затворска казна, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close