ХроникаХроника.Портал

Приведен велешанец, фатен непосредно по извршена тешка кражба

Во Велес вчера во 17.00 часот на ул.„Благој Ѓорев“ полициски службеници од СВР Велес го лишиле од слобода А.Л.(33) од Велес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close