ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен битолчанец, при претрес пронајдена дрога

На ул.„Климент Охридски” во Битола, полициски службеници од Отсекот за недозволена трговија со дрога и оружје во СВР Битола вчера го лишиле од слобода Д.Д.(33) од Битола.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close