ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице по распишана потерница за доиздржување казна затвор

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција вчера на подрачјето на Аеродром го лишија од слобода А.С.(36) од скопското село Грчец.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close