ХроникаХроника.Портал

Приведено лице од Тетово за издржување на затворска казна

Полициски службеници на СВР Tетово денеска околу 00:10 часот на улицата „Илинденска“ во Тетово го лишиле од слобода 47-годишниот М.Т. од Тетово, осуден на затворска казна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close