ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице од Струмичко за издржување двегодишна затворска казна

На бул.„Трета македонска бригада“ во Скопје денеска во 14.15 часот полициски службеници од Оперативен тим потраги при СВР Скопје го лишиле од слобода М.З.(30) од струмичкото село Василево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close