ХроникаХроника.Портал

Приведено лице од Скопје за издржување затворска казна

Полициски службеници од Оперативен тим - потраги денеска во 10.05 часот на подрачјето на Аеродром го лишија од слобода М.П.(31) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close