ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице од Скопје за доиздржување казна затвор

Полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје денеска го лишија од слобода О.С.(50) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close