ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице од Гостиварско за издржување затворска казна

Во Гостивар на улица „Илинденска“ вчера во 16:00 часот, полициски службеници на СВР Тетово - Одделение за внатрешни работи Гостивар, го привеле 53-годишниот Р.Д. од гостиварска Долна Бањица.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close