ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице за издржување затворска казна

Приведено е лице од скопското село Рашче, барано со потерница за издржување затворска казна од девет месеци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close