ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице во Тетово за издржување затворска казна

Полициски службеници од СВР Тетово, врз основа на судска  наредба, вчера во 11:40 часот на тетовската улица „Илинденска“, го привеле тетовецот И.М. (57) за издржување на затворска казна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close