ХроникаХроника.Портал

Приведено лице во Тетово за издржување затворска казна

Полициски службеници од СВР Тетово, вчера во тетовското Желино, со судска наредба го привеле 25-годишниот А.А. од тетовско Ларце, за издржување на затворска казна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close