ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице во Тетово за издржување затворска казна

Полициски службеници на СВР Тетово, синоќа во 20:20 часот, со судска наредба, го привеле 24-годишниот тетовец Џ.А. за издржување затворска казна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close