ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице во Крива Паланка за издржување затворска казна

Во Крива Паланка вчера во 16.50 часот полициски службеници го лишиле од слобода А.М.(65) од оваа општина.

Back to top button
Close
Close