ХроникаХроника.Портал

Приведено лице во Гостивар за издржување затворска казна

Во Гостивар полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работи Гостивар вчера во 15.05 часот го привеле Ш.М.(53) од Гостивар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close