ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице барано со потерница

Полициски службеници денеска уапсија лице од Скопје, барано со потерница за злоупотреба на службена положба, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close