ХроникаХроника.Портал

Приведено лице барано со потерница

Во скопската населба Топанско поле денеска во 12.00 часот полициски службеници од Оперативен тим потраги при СВР Скопје го лишиле од слобода М.А.(26) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close