ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведено лице барано по централна потерница за доиздржување на затворска казна

По претходно преземени мерки и активности од страна на полициски службеници од Полициската станица Виница во с.Крушево, виничко,  денеска лишен е од слобода А.Е.(41) од Кавадарци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close