ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведени тројца криминалци од Дојран, при претрес пронајдена марихуана

Полициски службеници од ОВР Гевгелија - Полициско одделение Нов Дојран вчера во 06.10 и 08.10 часот во Стар и Нов Дојран, ги лишиле од слобода Д.Р.(43) и Е.И.(27), двајцата од Стар Дојран и Т.А.(56) од Нов Дојран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close