0_Web_АктуелноХроникаХроника.Портал

Приведени осум лица на музичка манифестација во Стар Дојран

Осум лица се приведени вчера во периодот од 19.30 до 23.20 часот за време на одржување на музичка манифестација во Стар Дојран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close