ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведена скопјанка за издржување затворска казна

Полициски службеници од Оперативен тим - потраги при СВР Скопје, денеска во 11.00 часот на ул.„Васил Ѓорѓов" во Скопје, врз основа на судска наредба, ја лишиле од слобода В.М.(69) од Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close