0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Претставници на ФФМ на судиски семинар во Србија

Тричлена делегација од Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ) учествува на летен фитнес семинар за интернационални и фудбалски судии организиран од Супер лигата на Србија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close