БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Претставниците на ЕУ и САД на средби со членовите на Претседателството на БиХ

Претставниците на Европската унија и САД за изборните реформи во БиХ Анџелина Ајхорст и Метју Палмер денеска во Сараево се сретнаа со членовите на Претседателството на БиХ Жељко Комшиќ, Шефик Џаферовиќ и Милорад Додик.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close