0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Претставки до МОН и Народниот правобранител од ГО „Учебници и настава мора да има”

Граѓанската иницијатва „Учебници и настава мора да има" денеска поднесе две претставки до Министетството за образование и наука и Народен правобранител.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close