0_Магазин.ПорталАвтомобилиВидеоМагазин

Претставени новите комбиња на ФИАТ – „улисе“ и „скудо“

Дополнително, страничниот профил има проширени прагови, а двете комбиња добија и спојлер на покривот, предизајниран заден браник и избор меѓу два пакета црна графика.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close