КултураКултура.Портал

Претставата „Модиљани“ вечер во МКЦ

Театарската претстава „Модиљани“ во „Пик“ продукција, а во режија на Сибел Абдиу ќе биде прикажана вечерва во МКЦ, во рамки на 46. издание на Млад отворен театар (МОТ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close