0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Претседателот на црногорскиот Парламент Бечиќ во посета на Скопје

Претседателот на Собранието Талат Џафери денеска ќе биде домаќин на црногорскиот колега Алекса Бечиќ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close