0_Спорт.ПорталФудбал

Претседателот на Фиорентина бара неодложни промени во фудбалскиот свет

Нешто мора да се промени во фудбалот, бидејќи клубовите станаа немоќни пред (финансиските) барања на играчите и особено на нивните менаџери, предупреди претседателот на италијанскиот прволигаш Фиорентина, Роко Комисо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close