БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Претседателот на Стопанската комора, Бранко Азески во Белград на централниот панел на првиот „Open Balkan Forum“

Претседателот на  Стопанската комора на Северна Македонија (СКСМ) Бранко Азески, денеска во Белград ќе биде панелист на централниот панел на првиот „Open Balkan Forum“, што ќе се одржи во хотелот Хилтон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close