0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Претседателот на МОК ќе биде меѓу гостите на Мундијалот во Катар

-Ќе бидам во Катар на отворањето и финалето на Мундијалот, изјави Бах, кој присуствуваше и на светските првенства 2014 во Бразил и 2018 во Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close