ОпштествоХроникаХроника.Портал

Претрес во Тетово, пронајдена дрога, приведено едно лице

Полициски службеници од СВР Тетово вчера во 11.20 часот го лишиле од слобода 30-годишниот тетовец Н.К., соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close