ХроникаХроника.Портал

Претрес во Куманово, приведен дилер на дрога

Полицијата од СВР Куманово утрово го лиши од слобода Н.Д. од Куманово за поседување дрога.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close