0_Web_АктуелноХроникаХроника.Портал

Претреси во Тетовско, пронајдено оружје

Полициски службеници на СВР Тетово денеска од 16:15 до 18:50 часот, со судски наредби извршија претреси во домовите на Н.А.(24) и неговиот роднина Р.Л.(27) во тетовски Порој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close