Линк во живоПолитика

Прес-конференција на шефот на дипломатијата Османи (во живо)

Прес-конференција на министерот за надворешни работи Бујар Османи.

Скопје, 3 јануари 2022 (МИА) – Прес-конференција на министерот за надворешни работи Бујар Османи.

Таг
Back to top button
Close
Close