0_Web_АктуелноЛинк во живоПолитика

Прес-конференција на министерот за правда Бојан Маричиќ (во живо)

Прес-конференција на министерот за правда Бојан Маричиќ.

Скопје, 14 јануари 2022 (МИА) –  Прес-конференција на министерот за правда Бојан Маричиќ.

Back to top button
Close
Close