Линк во живоЛокални избори 2021Политика

Прес-конференција на ДИК за изборите (во живо)

Прес-конференција на Државната изборна комисија за гласањето на Локалните избори 2021.

Скопје, 17 октомври 2021 (МИА) – Прес-конференција на Државната изборна комисија за гласањето на Локалните избори 2021.

Таг
Back to top button
Close
Close