ЕкономијаЛинк во живо

Прес-конференција на вицепремиерот Битиќи и министерот Бектеши

Прес-конференција на заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи и министерот за економија, Крешник Бектеши.

Скопје, 14 јануари 2022 (МИА) – Прес-конференција на заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи и министерот за економија, Крешник Бектеши.

Back to top button
Close
Close