Политички партии

Прес-конференција на Ане Лашкоска од ВМРО-ДПМНЕ

Со Зоран Заев, дното веќе одамна е пробиено. Со неговите говори, вулгарни зборови и гестикулации кои не доликуваат никако на Премиер, а се дел од неговата секојдневна комуникација тој е навреда и срам за секој човек во Македонија!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close