Општински вестиСкопје

Прекин на водоснабдувањето кај дел од корисниците од ул.„Франклин Рузвелт“

Поради дефект на огрлица ф 100 мм на ул. „Франклин Рузвелт“ бр.11, прекинато водооснабдување ќе имаат корисниците на дел од ул.„Франклин Рузвелт“, соопштија од ЈП „Водовод и канализација“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close