Општество

Презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал – СОКТА 2021“

Во Скопје денеска беше презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал - СОКТА 2021“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close