0_Македонија.ПорталОпштество

Презентација на шестмесечен извештај за работата на ДЖСИ

Директорот на Државниот инспекторат за животна средина Сретен Стојковски денеска на прес-конференција ќе презентира извадоци од првиот шестмесечен извештај за работењето на Инспекторатот во периодот јануари-јуни годинава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close