0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Презентација на Функционалната анализа на основните судови

Центарот за правни истражувања и анализи (ЦПИ), денеска ќе ја презентира Функционалната анализа на основните судови и Планот за подобрување на работата и условите во основните судови во Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close