0_Web_АктуелноОпштествоОпштински вестиСкопје

Презентација на резултатите од проектот „Справување со загадувањето на воздухот во Скопје“

Во ОУ „Димитар Македонски“ во Општина Аеродром денеска ќе бидат презентирани резултатите од проектот „Справување со загадувањето на воздухот во Скопје“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close