БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Предупредувачки штрајк на вработените во образованието во Србија

Вработените членови на Синдикатот за образование на Србија денеска ќе одржат предупредувачки штрајк - нема да се одржи првиот час во прва смена и првиот час во втора смена, соопштија вчера од синдикатот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close