Општински вестиСкопје

Предновогодишна хуманитарна забава „Најмладите за Аеродром“

Во духот на новогодишните празници и празнувањето, Општина Аеродром пред платото на „Капитол Мол“, денеска организираше незаборавен хуманитарен настан, со цел преку песна и забава да се сподели предпразничната еуфорија со секого, а воедно преку донации да се помогне на социјално загрозени семејства.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close