БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Предновогодишна атмосфера во Атина

Новогодишна елка висока 19 метри и илјадници разнобојни сијалички се поставени на плоштадот Синтагма во центарот на Атина, а грчката престолнина, веќе е во предновогодишно руво, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close